top of page

Formand / Formand info og web/ Nyjægerkoordinator / Formand Jagtudvalg

Jens Andreasen, Kløvervej 11, 8722 Hedensted

2645 0518 / jensandreasenmail@gmail.com


Næstformand /  Praktisk Udvalg / Aktivitets - og kursusudvalg / Hundeudvalg

Peer Attermann, Sønderhedevej 15, 7173 Vonge

3037 5972 / attermann.peer@gmail.com


Kasserer / Skydebaneudvalg / Indskøbschef 

Karsten Andreasen, Spurvevej 26, 7160 Tørring

7580 1435 / 2145 9164 / aj-murerfirma1@hotmail.com


Sekretær / Info og Web/Jægerråd / Vildduebanen

Tom Bak Hansen. Troldhøjvej 31. 8722 Hedensted.

2615 3657 / unihiiir@yahoo.dk


Bestyrelse / Jægerråd / Jagtudvalg / Skydebaneudvalg / Nyjægerudvalg / Aktivitetsudvalg / Praktisk Udvalg

Kasper Jon Nielsen, Bøgevej 3, Aale, 7160 Tørring

kasper.jon.nielsen@gmail.com


Bestyrelse / Praktisk Udvalg / Aktivitets  og Kursusudvalg

Peter Hald. Kandborgvej 10. 7160 Tørring.

4019 2784 / peter@vejleanlaeg.dk


Bestyrelse / Jagtudvalg

Simon Vesterholm

vesterholmsimon@gmail.com

Suppleant  / Jagtudvalg / Aktivitetsudvalg

Ejler Matthiesen, Danmarksgade 23, 8600 Silkeborg

3050 6230 / ejler@safco.dk

Suppleant / Skydeudvalg / Jagtudvalg

Rene Jensen  

4040 5664 / rene.jensen@siemens.com

Suppleant / Nyjægerudvalg 

Bjørn Henning Faxholm

2872 3199 / hfaxholm@gmail.com

Suppleant

Kenneth Jensen 

4124 5007 / kenneth-1987@live.dk

Suppleant / Nyjægerudvalg 

Marc Vejrum 

marc_vejrum@hotmail.com / 6063 1297

Suppleant

Magnus Karlskov 

Hundetræningen

Jim Andersen, Ålevej 56, 7160 Tørring

7580 2163 / 4018 7811 / aalevej56@hotmail.com

Revisor

Jim Andersen, Ålevej 56, 7160 Tørring

7580 2163 / 4018 7811 / aalevej56@hotmail.com

Revisor

Lars Pasgaard Pedersen, E.T Jørgensensvej 4, 7100 Vejle

5219 5248 / hylet30@gmail.com


Revisorsuppleant

Gudmund Skovbjerg Jeppesen, Elsdyrvej 11, 7160 Tørring

7580 1958


Revisorsuppleant

Heine Hyldahl, Vorslundevej 42, 7323 Give

2063 8677 / heineh@godmail.dk

bottom of page